Virtuálny trvalý pobyt

Služba virtuálny trvalý pobyt je určená pre každého, kto má problém s trvalým pobytom, napríklad:

bývate v prenájme a prenajímateľ bytu Vám nechce dovoliť zriadiť trvalý pobyt  ⁄  máte oficiálne bydlisko mimo Nitry, ale reálne tu bývate a chcete mať rovnaké výhody ako majú obyvatelia mesta  ⁄  vlastník nehnuteľnosti Vás odhlásil z pobytu alebo sa na adrese pobytu nenachádzate  ⁄  máte podlžnosti a nechcete zažiť exekútora vo svojej domácnosti.

Čo Vám môže ulahčiť

V obvode našej adresy je fakultná nemocnica, školské a predškolské zariadenia, čo Vám môže uľahčiť prístup k lekárom, školám a škôlkam.

Koľko zaplatíte za trvalý pobyt? 

Mesačný poplatok za virtuálny trvalý pobyt začína už od 8 eur mesačne. Samozrejme, aj tu platí, že čím dlhšia objednávka, tým nižšia cena. 

Záujemca má možnosť doobjednať si preposielanie pošty na inú adresu za 10€ / mesiac, skenovanie dokumentov, prípadne ďalšie doplnkové služby. Prenájom zahŕňa označenie schránky Vašim menom, notifikácie o prijatej pošte emailom, preberanie a úschova pošty. 

 • Sídlo virtuálneho trvalého pobytu poskytujeme v Nitre
 • Nitra – Rázusova 12, 949 01 Nitra
  Ak máte záujem o registráciu virtuálneho trvalého pobytu, alebo máte doplňujúce otázky, vyplňte, prosím, objednávkový formulár.

  Po odoslaní formuláru Vás budú naši pracovníci najneskôr do 24 hod. kontaktovať a dohodnú si s Vami ďalší postup.

  sipka

  Kontakt & Podpora

  icon-7.png

  Telefón

  +421 905 945 291

  icon-6.png

  Adresa

  Piaristická 1, 949 01 Nitra

  icon-10.png

  Email

  pravnik@juriscd.eu