Čo je ochranná známka?

Ochrannou známkou je slovné, obrazové, priestorové alebo kombinované označenie, ktoré je spôsobilé odlíšiť tovary alebo služby jednej osoby od tovarov alebo služieb inej osoby.

Nezáväzná objednávka registrácie ochrannej známky

Čo môžete zaregistrovať:

  • Názov firmy, služby a produktu
  • Logo, znak, grafiku
  • Obal alebo tvar produktu
  • Farbu
  • Zvukové OZ a hologram
  • Kombináciu vyššie uvedených

Ak sa chystáte registrovať ochrannú známku využite naše služby a nechajte si odborne poradiť. Veľmi radi Vám pomôžeme, pričom za konzultáciu, vypracovanie žiadosti pre registráciu ochrannej známky jej následné podanie a zastupovanie pred Úradom priemyselného vlastníctva zaplatíte vrátane poplatku iba 399 eur. 

Zároveň zabezpečujeme ochranu v členských štátoch EÚ vrátane Slovenska. V tomto prípade teda nie je nutné podávať národnú ochrannú známku. Ochrana je poskytovaná na 10 rokov.

Online objednávkový formulár >>>

Ak máte záujem o registráciu ochrannej známky, alebo máte doplňujúce otázky, vyplňte, prosím, objednávkový formulár.

Po odoslaní formuláru Vás budú naši pracovníci najneskôr do 24 hod. kontaktovať a dohodnú si s Vami ďalší postup.


Zodpovedné podnikanie a udržateľný rozvoj patria k základným pilierom fungovania našej firmy. Z toho dôvodu sme sa rozhodli, že nad rámec zákona začneme pomáhať svojmu okoliu a životnému prostrediu. Preto z každej platby, ktorá je realizovaná za naše služby, automaticky posielame sumu vo výške 3,- eur

Pred zaslaním nezáväznej objednávky, stačí ak vyberiete jednu z uvedených organizácii, a my následne na svoje náklady prispejeme uvedenou sumou vybranej organizácii.

Kontakt

pravnik@juriscd.eu
Piaristická 1, 949 01 NITRA
+421 905 945 291